Örző-védő foglalkozások


Folyamatosan várjuk a jelentkezéseket. Az órákat szombatonként tartja Csókás Zoltán.

Örző-védő tanfolyam, hogy mit is nyújt?
o Energia levezetés. Egy tréning magas ösztönszinten garantálja aznapra a teljes lefárasztást, néhány esetben akár másnapra is.o Félős kutyák önbizalmának növelését érhetjük el.o Növeli a kutya-gazdi kapcsolatot valamint kedvencünk kondícióját, kitartását és koncentrációját.o A gazdik megtanulják extrém körülmények között is kontrollálni kutyáikat.o Az érzékenyebb kutyák önbizalmat nyerhetnek, egy magabiztosabb pedig megtanulhatja, hogy a gazdi engedélyével végezni bizonyos feladatokat sokkal jobb mint önállóan.
Jelentkezés az alábbi link kitöltésével lehetséges.


https://docs.google.com/forms/d/1r2Rdac2f2msdzfEct-DASf4rsXGsH-i3A6K0PG3rUAs/viewform?edit_requested=tru