Vendégeink voltak

Nagyon fontos számunkra, hogy kevesebb állatkínzás történjen, hogy helyesen tartsák kedvenceiket az emberek. A megelőzés nagyon fontos véleményünk szerint, ezért iskolákba, óvodákba, és egyéb intézményekben állatvédelmi órákat tartunk. Szerencsére nagyon sok neves színész, közszereplő, énekes és híresség áll mellettünk. Ők segítenek nekünk abban, hogy jelenlétükkel még jobban az állatvédelemre figyeljenek az emberek. Ezzel az oldallal nekik szeretnénk a Tiszteletünket kifejezni és köszönjük Nekik önzetlen segítségüket!

Nick Árpád (Iron Jaw), Guinness rekorder erőművész,

Hazánk és a világ egyik legerősebb embere. Élő legenda, aki már elhúzott kamionokat, mozdonyokat, kompokat.

Eredményei:

• Kétszeres Ifjúsági Gerelyhajító Bajnok
  • Tizenegyszeres Magyar Erőemelő Bajnok
  • Tízszeres Magyar Szkander Bajnok
  • Világ-és Európa Bajnok Erőemelésben
  • 1983-ban (100 kg-os testsúlyban) 245 kg-ot nyomott fekvenyomásban
  • 1994-ben Svédországban Világbajnok szkanderben
  • 1995-ben Brazíliában bronzérmes,
  • 1999-ben Japánban  szintén bronzérmes,
  • 2001-ben  Masters Világbajnok Olaszországban
  • Ötszörös Guinness rekord:
    1997-ben Balatonfüreden egy 234 tonnás katamarán hajót  11 méterre,

2002-ben egy Boeing 737-es, 60 tonnás repülőgépet,
    2004-ben egy 309 tonnás komphajót
    2010-ben 100 embert hintókon foggal húzott el!
    2013-ban 60 évesen 21 tonnás kamiont egy kézzel húzott el!

Igazi példaképe egy egész sportolói generációnak.
Ma is aktív médiaszereplő, csupaszív ember
A Drogmentes Magyarországért Mozgalom védnöke.

Több mint 10 éve ápol szoros barátságot Szabó Attilával. Ezalatt az idő alatt számos állatmentésben segített.

995636_894564493971679_4478457495088715448_n 12088576_894564550638340_803224273348593411_n

Döngölöm zenekar

A kecskeméti Döngölöm zenekar 2014-ben alakult.

Zenéikben a dallamos részek mellett szerepet kap az ösztönös, bólogatós metál.

Dodi és Geri testvérek, akik már több mint tíz éve zenélnek együtt, néha felcserélve a gitár, és a basszusgitáros posztot.

Ricsi 2015 tavasza óta döngöli a dobokat a bandában.

A zenekar tagjai láttak már jót és rosszat a “popszakmában”, céljuk hogy saját maguk szórakoztatása mellett megnyerjék a közönség tetszését, minél szélesebb körben váljanak kedveltté, de kerülik a felesleges költekezést és „hype-olást”.

Zenéik a “Studio Texas” gondozásában kerülnek korongra, a ‘Részlet’ című dalhoz tartózó klipet Tóth Olivér barátjuk, a ‘Széttép’ videóját a zenekar készítette.

2016-ban a Rocktogon által rendezett versenyen az elődöntőig jutottak, a Zorall Sörolimpián lévő Pulzus Tehetségkutatón két különdíjat is bezsebeltek, az Abádszalókon megrendezett Rockpódium tehetségkutatóját pedig megnyerték.

A Döngölöm sok segítséget, támogatást kapott a barátoktól, családtól, de nincs menedzser, szponzor, vagy egyéb „kívülálló” személy, aki bármibe is beleszólhatna.

A saját lábukon haladnak előre, hozzon az élet bármit is.

tn_IMG_0144 tn_IMG_0147

Children of Distance

A Children of Distance (magyarul: A Távolság Gyermekei) magyar, pop csapat. 2006. június 2-án alakult, Sub Bass Monster internetes fórumának köszönhetően. Ott figyeltek fel egymásra a csapat tagjai, és rövid levelezés után meg is alakították az együttest.

Lengyel Tamás

Lengyel Tamás Jászai Mari-díjas színész. 2001-ben végzett a Színház- és Filmművészeti Egyetemen. 2007-ig a Radnóti Színház tagja, 2008-tól a Budapesti Kamaraszínházhoz, 2011-től 2017-ig pedig a Vígszínházhoz szerződött, azóta szabadúszó.

Számos filmben és sorozatban láthatjuk, többek között a Munkaügyekben, az Aranyéletben, a Válótársakban és A mi kis falunkban.

A rangos Jászai Mari-díjat 2017-ben nyerte el.

Vastag Tamás Fonogram-díjas magyar énekes, színész.

Tamás 2020-ban ismerkedett meg a kutyaiskola vezetőjével Szabó Attilával és már az első percben tudtuk, hogy nagy állatbarátot ismerhettünk meg személyében.
Lehetőségeihez mérten, rendezvényeinkre, állatvédelmi óráinkra és egyéb eseményeinkre fog látogatni.

Kecskeméti TE Labdarugó csapata