Kezdő tanfolyam

Alap tanfolyam

Szombat és Vasárnap 8-10 ig.

A jelentkezés feltétele a tanfolyam kezdetekor betöltött 8 hónapos kor. Iskolánk alapfokú tanfolyama biztosítja a kutyák szocializációját, engedelmességét. A gazdikat megtanítjuk, hogyan értsék meg kedvencük cselekedetit, és miként viselkedjenek, hogy tökéletes összhang alakuljon ki közöttük.

Korra, nemre, fajtára való tekintet nélkül vállaljuk a kutyákat. Problémás kutyák képzését is vállaljuk!

A tanfolyam 5 hétből áll, melynek a végén a tanulók vizsgát tesznek. A tanfolyam sikeres elvégzéséről oklevelet adunk.

A kezdő tanfolyamon az alábbiakat sajátíthatják el a tanulók:

• Szocializáció, közömbösség emberekkel, kutyákkal
  • Pórázon való sétáltatás külső terepen valamint városban
  • Pórázon, láb mellett történő vezetés irányváltásokkal (az iskola területén belül és külső terepen is)
  • Ültetés, fektetés
  • A kutya rövid, egy helyben történő maradása
  • Behívás
  • Alapfokú engedelmesség, személyre szabott tanácsadás, egyéni problémák kezelése
  • Elméleti alapok, melyek segítik a kutyák teljes megértését
  • Állatorvosi szaktanácsadás

A kezdő tanfolyamra az alábbiakat hozzák magukkal a tanulók:

• Sima bőr vagy szövet póráz (1-1,2 m hosszú, nem felxi, nem lánc)
  • Egysoros kiképző nyakörv (bőr, szövet vagy lánc, nem hám)
  • Jutalomfalatok (lehetőleg feldarabolt virsli, sajt, vagy párizsi), jutalomfalat-tartó
  • Kutyaürülék-szedő zacskó
  • Oltási könyv (1 évnél nem régebbi veszettségoltás, valamint kombinált oltás, 1 hónapnál nem régebbi féreghajtás)

További információ az alábbi elérhetőségeken kérhető:

06-20-283-3614 vagy az argoskutyaiskola@gmail.com címen.

Alapfokú tanfolyamra jelentkezni ide kattintva lehet

Szólj hozzá